Lubisz oglądać reklamy? My też nie!

ContentM Group powstało na bazie wieloletniego doświadczenia w pracy z reklamodawcami i mediami. To odpowiedź na zmieniający się model konsumpcji mediów oraz na mozliwości, które są dostępne dla wszystkich szukających innowacyjnych rozwiązań.

Content Marketing to miejsce, w którym łączymy media i reklamodawców, w sposób, który do tej pory nie był możliwy – marki i reklamodawcy rozmawiają z konsumentami w języku, który jest dla nich interesujący i który pozwala im zaangażować się w treść, nie tylko w przekaz reklamowy.

Wszystko to dzieje się w środowisku, w którym możemy bezpośrednio zmierzyć efekty tych działań i ocenić ich wpływ na efekty kampanii.

Zapraszamy do przejrzenia materiałów audio i video, w których Michał Daniluk – założyciel i prezes agencji opowiada o zmianach charakteryzujących dzisiejsze media i rynek reklamowy. Zachęcamy do kontaktu z nami – z przyjemnością odwiedzimy Cię, by opowiedzieć o naszych produktach i usługach.

Jako wieloletni pracownik kilku agencji mediowych odpowiadał za działania mediowe wielu marek dla takich klientów jak Reckitt Benckiser, Red Bull, IKEA, Mentos czy Liberty Direct.

Jego doświadczenie i szerokie spojrzenie na media oraz rynek reklamowy zaowocowały stworzeniem ContentM Group, w którym łączymy treści redakcyjne z reklamą. A wszystko po to, by uczynić reklamę atrakcyjną i relewantną dla poszczególnych konsumentów.

Zapraszamy do zapoznania się z materiałami, w których Michał mówi o aktualnych zjawiskach związanych z mediami w sekcji blog.

test-MD

MICHAŁ DANILUK

CEO i założyciel ContentM Group

Od lat komentuje i tworzy rynek mediowy i reklamowy w Polsce

WYBRANI KLIENCI

multikino-logo-final
sony-logo-final
staropolanka-logo-final
drogerie-natura-logo-final
edipresse logo bw
eaglemoss-logo
kino-luna-logo-final
saint gobain logo
wiedza-logo-final
heinz-logo-final
hankook-logo-final
glov-logo-final
logo_craft_final
makastore-logo-final
logo-siewierz-jeziorna-final
Copyright 2020 - ContentM Group